Pagrindinis > Naujienos > Veteranų čempionate Lenkijoje – devyni medaliai „Torpedoms“

Veteranų čempionate Lenkijoje – devyni medaliai „Torpedoms“

Lapkričio 15–17 dienomis Marijampolės meistrų klubo „Torpedos“ nariai Antanas Guoga ir Vilmantas Krasauskas startavo  atvirame Lenkijos plaukimo veteranų žiemos čempionate. Varžybos vyko moderniame Lodzės sporto centro 25 m ilgio ir 10 takelių baseine.

Klubo nariams  teko varžytis tarp  631 atleto iš 10 šalių:  Lenkijos, Rusijos, Latvijos, Čekijos, Ukrainos, Slovakijos,  Airijos, Izraelio, Vengrijos ir Lietuvos. A. Guoga iškovojo 5 medalius: tris sidabro, plaukdamas 800 m laisvu stiliumi, 100 m krūtine ir 400 m kompleksiniu būdu. Du bronzos laimėjo, plaukdamas 200 m kompleksiniu būdu ir 200 m krūtine. 1500 m laisvu stiliumi rungtyje V. Krasauskas tapo Lenkijos čempionu. Sidabro medalį iškovojo 100 m laisvo stiliaus rungtyje, 2 bronzos medalius 200 m laisvu stiliumi ir 100 m delfinu nuotoliuose.

V. Krasauskas pagerino 4 Lietuvos rekordus 55–59 metų amžiaus grupėje.