Pagrindinis > Žmonės > Asmenybė > Vytautas Žukauskas: žmogus, paskyręs gyvenimą televizijai, spaudai ir fotografijai (video reportažas)

Vytautas Žukauskas: žmogus, paskyręs gyvenimą televizijai, spaudai ir fotografijai (video reportažas)

 

Vytautas Žukauskas – Lietuvos televizijos (dabar – „LRT Televizija“) kino ir video operatorius, korespondentas, laikraščio „Naujasis kelias“ (dabar – „Suvalkietis“) fotokorespondentas, fotografas, Sūduvos fotoklubo vadovas (1966–1974 m.) ir narys (iki šiol), vaikų fotobūrelio vadovas. Visa tai praeityje, dabar Vytautas, šių metų vasarą švęsiantis 75 -metį, užtarnautame poilsyje (pensijoje).

Vytautas Žukauskas gimė 1940 m. Lazdijuose, vėliau su tėvais persikėlė į Marijampolę, kur baigė Rygiškių Jono gimnaziją, o dar vėliau – Vilniaus universitetą.

Vytautą Žukauską kalbino Vytenis SKROBLAS

Autoriaus nuotrauka, vaizdo įrašas.

 

Informacijos šaltinis: http://www.marijampolesblogas.net/vytenio-blogas/asmenybe-vytautas-zukauskas-zmogus-pasventes-gyvenima-televizijai-spaudai-ir-fotografijai-video-reportazas 

 

5 komentarai(-ų) “Vytautas Žukauskas: žmogus, paskyręs gyvenimą televizijai, spaudai ir fotografijai (video reportažas)

  1. Šiandien, anksti ryte Vytautas iškeliavo į amžinąjį gyvenimą. Užuojauta artimiesiems. Pasimelskime visi, kurie jį pažinojo ir prisiminkime jį kaip šviesulį…

  2. Tik dabar atradau šį interviu! Džiaugiuosi,kad MŪSŲ KOLEGA VYTAUTAS vis dar taip sklandžiai ir smagiai pasakoja, turi gerą atmintį ir daug kam įdomių prisiminimų. Oi, kaip verta jį „išnaudoti“ Marijampolės žurnalistams! Jis – kaip vaikščiojanti enciklopedija daugeliu klausimų, kaip tas legendinis Kindziulis, kuris visada turėdavo ką pasakyti priėjęs. SĖKMĖS, Vytautai, sveikatos ir kuo geresnių nuotaikų, dar daug šviesių gyvenimo akimirkų!

  3. Senokai nemačiau Vytauto Žukausko. Kažkaip neprasilenkia mūsų keliai. Žinau, kad mano įrašą Jis perskaitys, tad palinkiu Jam to užsidegimo, kokį visuomet nešiodavosi. Labai draugiškas. Su juo esu vykusi naktį į magistralės „Via Baltica“ blokados vietą Kalvarijos pasienyje. Važiavom jo „žiguliuku“, aš rinktis medžiagą dienraščiui „Respublika“, o Jis – fotografavo. Tą pačią naktį dar nuvykom į Sasnavą pas ūkininką, kuris jau buvo grįžęs iš blokados vietos. Su Vytautu kartu važiavom kalbinti prokurorę Liuciją Kailiuvienę į jos namus netoli Antanavo. Pamenu, buvo labai karšta vasaros diena. Pakalbėjom su ponia Liucija jos sodybos pavėsinėje, o paskui nuėjom prie upės greta jos namų ir išsimaudėm. Su Juo tai buvo įmanoma. Įdomus žmogus ir laimingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite