Pagrindinis > Dėmesio! > Vyks gyventojų perspėjimo sistemų patikrinimas

Vyks gyventojų perspėjimo sistemų patikrinimas

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos 2018 m. balandžio 18 d. vykdys gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimą. Jo metu 11 val. 52 min. visam 3 minučių darbo ciklui Lietuvoje įjungiamos centralizuoto ir vietinio valdymo elektros sirenos. Po sirenų signalo per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją pateikiama informacija gyventojams. Marijampolės apskrityje planuojama įjungti 51 sireną, kurių išdėstymą apskrities teritorijoje jūs galite rasti interneto tinklalapyje www.lt72.lt . Informacija gyventojams bus skelbiama ir per radijo stotį „Kapsai”.

Apie vykdomą patikrinimą gyventojai bus perspėjami ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose įjungta transliavimo funkcija. Norint gauti šį pranešimą, o vėliau ir pranešimus apie ekstremaliąsias situacijas telefono žinute, reikia nustatyti savo telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Telefonų nustatymo instrukcijos pateikiamos interneto tinklalapiuose www.gpis.vpgt.lt ir Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos tinklalapyje www.mapgv.lt.

Prašome gyventojų 2018 m. balandžio 18 d., vykdomo perspėjimo sistemų patikrinimo metu, laikytis rimties, nekelti panikos, užtikrinti normalų darbo ritmą.

Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos

Civilinės saugos skyrius

 

Komentaras “Vyks gyventojų perspėjimo sistemų patikrinimas

  1. „metas telktis tautos žygiui lietuviai moka žygiuoti nuo arkikatedros iki seimo. Na ir kas? „Nuoseklus bendrų veiksmų planas čia jau žymiai rimčiau, bet kad jei tokio plano per tris dešimtmečius taip ir neatsirado, tai ar jis turi galimybių būti sukurtu dabar? Komentaruose pasirodė mintis burtis bibliotekose. Kodėl gi ne? Tačiau turi būti ir veiksmas. Rinkimai: 3- 5 kompetetingus? Kai Valdžioje seime desėtkas komisijų, o vyriausybėje 14 ministerijų? 3-5 gali duoti reikalingą viltį, bet ne analitiką. Rinkimams kiekviena partija turėtų parengti savo konkrečių įstatymų rinkinėlį (svarbiausia mokesčių tarifai, užimtumas, socialinės lengvatos ir kainų šėlsmo suvaldymas), kad turėtų už ką atsakyti. Kol orientuositės vien į šnekorius, vizionierius dar trisdešimt metų klaidžiosite plynėmis. Laikas įsisavinti demokratijos elementorių būtinas yra įsipareigojimas, ir atsiskaitinėjimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.