Susitikime čia!

 

Visai neseniai Marijampolėje atsirado kelios legalios, specialiai pažymėtos („Marijampolė. Susitikime čia“) susitikimų vietos.

Kadangi J. Basanavičiaus aikštė paprastai būna tuščia arba apytuštė, parengėme projektinį pasiūlymą jai pagyvinti ir klausiame jūsų nuomonės, kiek susitikimų vietų turėtų būti?

Kačių kiemelis. Vytauto parkas. Vardinė vieta. lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Vytenis SKROBLAS

Autoriaus nuotraukos.

3 komentarai(-ų) “Susitikime čia!

  1. P. S. Nereikia žmonių skirstyti socialinėmis grupėmis, juk Austrijoje ir kt. Europos miestuose labai gražiai bendrauja seneliai, anūkai, tėvai…Jie groja aikštėse, dainuoja, šoka, dieną skamba gyva muzika. Gyva, nes groja kviečiamos savos miesto grupės, studentai…bent šeštadieniais ar sekmadieniais…Poezijos parke yra trauka, nes ten labai jauku. Čia tik mano nuomonė…

  2. Nereikia žmonių skirstyti socialinėmis grupėmis, juk Austrijoje ir kt. Europos miestuose labai gražiai bendrauja seneliai, anūkai, tėvai…Jie groja aikštėse, dainuoja, šoka, dieną skamba gyva muzika. Gyva, nes groja kviečiamos savos miesto grupės, studentai…bent šeštadieniais ar sekmadieniais…Poezijos parke yra trauka, nes ten labai jauku. Čia tik mano nuomonė…

  3. Mūsų Basanavičiaus aikštė labai graži, bet jai gyvybės trūksta dėl to, kad maža jaukumo. Nors šonuose būtų medelių, kurie teiktų pavėsį, suolelių, kad veiktų vasarą lauko kavinių, o juk P.Jazz ir kavinė „Gulbėje“ galėtų pasistatyti savo staliukus, kur būtų galima išgerti sulčių, kavos, suvalgyti ledų… ar pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite