Pirmadienis, gruodžio 17, 2018
Pagrindinis > Dėmesio! > Siunta į Baltarusiją – operatyviai ir už patrauklią kainą

Siunta į Baltarusiją – operatyviai ir už patrauklią kainą

 

Su Lietuva besiribojanti Baltarusija driekiasi Rytų Europos lygumoje. Nors šalis visai čia pat, bet vizos reikalavimas neretai apsunkina kelionės planavimą, todėl turintys draugų, verslo partnerių bei artimųjų šioje kaimyninėje šalyje, renkasi kitas bendravimo priemones, pavyzdžiui, siuntinius. Juo labiau kad šiandien siųsti siuntinius galima labai greitai, lengvai ir už itin žemą kainą. Jei siuntinį reikia skubiai nusiųsti į Baltarusiją, verta pasinaudoti „ParcelABC“ platforma, garantuojančia itin paprastą procedūrą (jokios dokumentacijos!), operatyvų ir saugų siuntinio pristatymą bei labai patrauklią kainą.

Kaip tinkamai supakuoti siuntinį?

Tinkamas siuntinio supakavimas yra vienas esminių aspektų, į ką būtina atkreipti dėmesį, ruošiat siuntinį. Supakavimas – siuntėjo atsakomybė. Pakavimui galioja dvi kertinės taisyklės: pirma, siuntinio turinys turi būti apsaugotas nuo pavojų, įprastų transportavimo metu, antra, privalu užtikrinti, kad Jūsų siunta neapgadins ar kitaip nepakenks kitoms kartu gabenamoms siuntoms.

Siuntiniui supakuoti geriausia naudoti naujas pakuotes. Kartais pakanka specialaus voko, kartais reikia dėžutės. Pastaroji turėtų būti standi, lygiais kraštais. Dėžutėje Jūsų siuntinio turinys bus puikiai apsaugotas, jei tuščią ertmę, likusią sudėjus siunčiamus daiktus, kruopščiai užpildysite pakavimo medžiaga, neleisiančia daiktui dėžutėje judėti ir užtikrinsiančiame siuntos turinio stabilumą. Geriausia dėžutės neperkrauti, nes labai standžiai sudėti daiktai, besiliečiantys vienas su kitu, gali būti apgadinti transportuojant.

Jei siųsite dūžtančius, trapius daiktus, kiekvieną jų pakuokite atskirai, stenkitės, kad jie nesiliestų prie dėžutės šonų – taip efektyviausiai apsaugosite juos nuo galimų pažeidimų. Kiekvienam daiktui įvynioti naudokite tokias pakavimo medžiagas kaip putplastis, plėvelė su pūslelėmis, vata, gofruotas kartonas ir kitos panašios medžiagos, leisiančios apsaugoti Jūsų siunčiamus daiktus. Pakavimo medžiagos netaupykite, nes jos panaudojus per mažai, nuostoliai gali būti didesni, ką jau kalbėti apie tai, kaip nemalonu, jei siuntinio gavėjas gaus apgadintus daiktus…

Dėžutės galite nenaudoti vientisiems, neišardomiems, neturintiems aštrių kampų daiktams, pavyzdžiui, plokštėms, lentoms, lagaminams ir pan.

Jei siųsite tarą su skysčiais, kruopščiai uždarykite tarą ir pagal aukščiau nurodytus kriterijus supakuokite ją.

Jei pakuodami išorinei pakuotei naudojate lipnią juostelę, atkreipkite dėmesį, kad ji būtų patikimai sukibusi su paviršiumi, kad nebūtų atlipusių galiukų.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad Jūsų pakuotė turi atlaikyti iki penkių kartų jos svorį viršijantį spaudimą.

Ko negalima siųsti?

Tiek siuntinį siunčiant paštu, tiek naudojantis kurjerių paslaugomis, yra daiktų, kurių siųsti negalėsite. Į šį sąrašą įtraukti vertingi daiktai, tad į Baltarusiją negalėsite siųsti kreditinių kortelių bei grynųjų pinigų, juvelyrinių dirbinių, brangakmenių, vertingų meno kūrinių, tauriųjų metalų ir pan. Žinoma, tai nereiškia, kad negalite svečioje šalyje gyvenančių artimųjų nustebinti kažkuo ypatingu – norėdami siųsti vertingus daiktus, juos galėsite siųsti tik įvertintose siuntose ir tik į tas šalis, į kurias leidžiama tuos daiktus įvežti.

Transportuoti negalima ir pavojingų medžiagų, kurioms priskiriamos sprogstamosios, degiosios medžiagos, ADR raidėmis pažymėti daiktai, taip pat klijai, rūgštys, chemikalai, amunicija, bakterijos, gyvsidabris, pesticidai ir daug kitų pavojingų medžiagų.

Per paštą ar kurjerius negalima siųsti ginklų, receptinių vaistų, tabako ir jo gaminių, gyvūnų, augalų ir kt. Visą draudžiamų siųsti daiktų sąrašą sužinosite pašte arba kurjerių tarnyboje, taip pat reikia atsižvelgti į Baltarusijos ar kitos šalies, į kurią keliaus Jūsų siuntinys, įstatymus ir pagal juos draudžiamus įvežti į šalį daiktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.