Pagrindinis > Naujienos > Saulėti ketvirtadieniai Marijampolėje, Vytauto parke

Saulėti ketvirtadieniai Marijampolėje, Vytauto parke

Penktus metus Marijampolės Vytauto parke Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo edukacijos centro rengiami teatralizuoti garsiniai pasakų skaitymai džiugina ne tik knygomis, bet ir dainomis, šokiais, linksmomis estafetėmis, netrūksta ir svečių. Šiais metais bibliotekoje įgyvendinamas projektas „Knyginėtojams“, kurio dėka garsinių pasakų skaitymų sezone „Po saulėtu dangum“ bus dar daugiau staigmenų.

Jau gegužės 30 d. įvykusioje sezono atidarymo šventėje pasirodė „Nieko sau teatras!“, kuris vaikus pakvietė keliauti po Afriką. Šventės metu taip pat buvo prisijungta prie akcijos „Tėčiai skaito vaikams“. Knygas skaityti buvo pakviesti Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis ir Administracijos direktorius Karolis Podolskis. Savivaldybės atstovai džiaugėsi, jog parkas šiais metais vėl skambės nuo vaikų juoko. Kadangi labiausiai vaikai laukia saldžių dovanų, todėl UAB „Mantinga“ vaikus vaišino spurgomis.

Pasakų skaitymų sezonas „Po saulėtu dangum“ tęsis iki pat rugpjūčio 8 dienos. Kiekvieną ketvirtadienį 15:00 val. vaikų laukia naujos pramogos, dovanos ir svečiai, tarp kurių jau birželio 6 dieną pasirodysiantis Kapitonas Flintas, aktorių trupė „Teatriukas“, rašytojas Tomas Dirgėla, teatras vaikams „Pradžia“ ir kiti. Nepraleiskite progos pasidžiaugti saulėtu dangum ir laiku su knyga!

Projektą „Knyginėtojams“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė.

Gerda Matusevičienė,

Vaikų ir jaunimo edukacijos centras

Augustinos Miknevičiūtės nuotraukos.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite