Pagrindinis > Dėmesio! > Respublikinis vaikų ir jaunimo dainų ir šokių festivalis „Vaikystės spalvos 2018“

Respublikinis vaikų ir jaunimo dainų ir šokių festivalis „Vaikystės spalvos 2018“

 

2018 m. balandžio 27 d. (penktadienis) 12.00 val.

RESPUBLIKINIS VAIKŲ IR JAUNIMO DAINŲ IR ŠOKIŲ FESTIVALIS  „VAIKYSTĖS SPALVOS 2018“

Kalvarijos savivaldybės kultūros centre (Krosnos g. 28)

Koncertuos vaikų ir jaunimo dainų  ir šokių kolektyvai:

  1. Lenkijos Respublikos Punsko lietuvių kultūros namų solistės Greta Nevulytė ir Patricija Valinčiūtė, vadovė Egidija Pocienė
  2. Vilniaus miesto choreografijos mokykla „Nuotaika“, mokytoja Julija Marazienė
  3. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos vaikų muzikos studija „RETRO“, „RETRO MES“ ir  „RETRO JAUNESNIEJI“, vadovė Eglė Budrikienė
  4. Vilniaus Prano Mašioto pradinės mokyklos dainavimo studija „ŠVIESI ŽVAIGŽDELĖ“, vadovė Lina Mačiulienė
  5. Vilniaus Prano Mašioto pradinės mokyklos berniukų choras, vadovės Lina Mačiulienė ir Rūta Račiukaitytė
  6. Vilniaus miesto Naujosios Vilnios kultūros centro muzikos studija, vadovė Ingrida Raugaitė
  7. Vilniaus miesto savivaldybės Grigiškių kultūros centro jaunučių lietuvių liaudies šokių kolektyvas, choreografė Rima Šimkūnienė
  8. Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos šokių kolektyvas „ŽIOGELIAI“, mokytoja Rita Marija Gružauskienė
  9. Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos pradinių klasių vokalinis ansamblis „MAŽVYDUKĖS“, mokytoja Rita Betnaraitė
  10. Panevėžio muzikos mokyklos baleto antros klasės mokinės, klasikinio šokio mokytoja Vilma Aleknavičiūtė
  11. Panevėžio rajono Krekenavos kultūros centro šiuolaikinių šokių grupė „GREMIK“, vadovė Rita Šantarienė
  12. Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos liaudiškų šokių grupė „GINTARĖLIAI“, šokių mokytoja Renata Rakašienė
  13. Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos šokių grupė „ACTION“, šokių vadovė Asta Saikauskienė
  14. Jonavos pradinės mokyklos šokių studija „SPINDULYS“, vadovė Rima Auglienė
  15. Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos šokių studija „MAGIJA“, vadovė Rima Auglienė
  16. Alytaus lopšelio-darželio „Obelėlė“ solistė Melita Kisiliauskaitė, mokytoja Egidija Pocienė
  17. Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis „TARŠKUTIS“, meno vadovė Rima Moisejenkienė, liaudiškos muzikos kapelos vadovas Leonidas Moisejenka, choreografė Dalia Romanova
  18. Alytaus miesto Alytaus jaunimo centro vokalinė studija „BORUŽĖLĖ“, mokytoja Raimonda Remeikienė, choreografijos mokytoja Simona Bujenauskaitė, choreografijos mokytoja Aušra Marcinkevičienė
  19. Birštono kultūros centro vokalinė studija „CRAZY“, vadovė Lijana Stakauskaitė
  20. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos merginų vokalinis ansamblis ir vaikų vokalinis ansamblis „MAŽIEJI DAINORĖLIAI“, mokytoja Ina Radzevičienė
  21. Šakių rajono Griškabūdžio gimnazijos jaunučių liaudiškų šokių grupė „VAIVORA“, mokytoja Vida Čeplevičienė
  22. Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro merginų šokių kolektyvas „ŠOKIM TRYPKIM“ ir vaikų šokių kolektyvas „KAROLIUKAI“, choreografė Loreta Vasikonytė
  23. Marijampolės savivaldybės Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos šiuolaikinių šokių grupė, vadovė Dalia Davydova
  24. Kalvarijos savivaldybės kultūros centro 2-6 metukų vaikučių šokių kolektyvas „AGUONĖLĖ“ , choreografė Loreta Vasikonytė
  25. Kalvarijos savivaldybės kultūros centro merginų liaudiškų šokių kolektyvas „JURGINĖLIS“, vadovė Loreta Vasikonytė ir jungtinis Kalvarijos meno mokyklos merginų liaudiškų šokių kolektyvas, mokytoja Evelina Sadauskienė
  26. Kalvarijos savivaldybės kultūros centro jaunučių liaudiškų šokių kolektyvas „JURGINĖLIS“, vadovė Loreta Vasikonytė
  • veiks Reginos Petrauskaitės rankdarbių paroda „DARBŲ PASAKA“
  • veiks Gabrielės Vasikonytės tapybos darbų paroda „IR KUŽDASI ŠIRDIS SU TEPTUKU“

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite