Trečiadienis, sausio 23, 2019
Pagrindinis > Renginiai > Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje

Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje

Kūrybos vakaras „VIDURNAKTIS VIDURDIENĮ“

Sausio 26 d. 12:00 val.

Ana Lu (Luana Masienė) kviečia į savo kūrybos vakarą VIDURNAKTIS VIDURDIENĮ. Renginio metu autorės gyvenimo ir kūrybos labirintais ves menotyrininkė Vilma Kilinskienė, knygų „nr.122“ ir „Mirties bėgliai“ herojų balsais prabils aktorė Gabrielė Penčylaitė, o nepaklysti padės garso menininko Ginto K kuriama muzika.
Susitikimas vyks Mažojoje salėje (II aukštas), kviečiame.

Fotografijų paroda „Linijos, kreivės, raštai“
Vasario 2 d. 12:00 val.
Kraštietės, Kristinos Gelčienės personalinės fotografijų parodos atidarymas. Paroda veiks iki vasario 28 d.
Mažoji salė (II aukštas).

Paroda-instaliacija „Kelyje LT“

Nuo vasario 4 d. 9:00 val. iki vasario 16 d.

Kauno apskrities viešoji biblioteka pristato naują, modernią parodą-instaliaciją „Kelyje LT“. Ar esate girdėję apie skandalingą Kazio Pakšto idėją Lietuvą įkurdinti Afrikoje? O apie Antano Poškos ir Mato Šalčiaus kelerių metų klajones po Europą ir Aziją? Galbūt prisidėtumėte prie jaunimo, Sibiro platybėse keliančio kryžius apleistose tremties vietose, arba leistumėtės Nemunu kaip Nacionalinės ekspedicijos dalyviai? Žavitės alpinizmu ar aviacija? Jums skirti pasakojimai apie Vladą Vitkauską ir Lietuvos trispalvę ant Everesto, ANBO eskadrilės ir „Lituanicos“ skrydžius. Ne mažiau įtraukiančios žygio žemaitukais prie Juodosios jūros arba jachtos „Ambersail“ plaukimo aplink pasaulį istorijos.

10 intriguojančių pasakojimų apie įdomiausias lietuvių keliautojų istorijas, ekspedicijas ir žygius bei modernus parodos pateikimas laukia Jūsų Viešojoje bibliotekoje nuo vasario 4 d. Knygų erdvėje (I aukštas).

Renginio organizatoriai: Kauno apskrities viešoji biblioteka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.