Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės marijonų gimnazijos komanda – šachmatų finalinių varžybų vicečempionė

Panevėžyje vyko 2015–2016 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinės varžybos. Dėl nugalėtojų titulo varžėsi 18 komandų iš įvairių šalies miestų ir rajonų. Varžybos buvo vykdomos 7 ratų šveicariška sistema. Užimtos vietos buvo nustatomos pagal didžiausią komandos surinktų taškų skaičių. Po įtemptų kovų išaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai, kurie buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir žaidynių marškinėliais.

Marijampolės marijonų gimnazijos moksleiviai Paulius Pultinevičius, Arnas Žukauskas, Augustas Vaškevičius, Simona Ambraziejūtė tapo žaidynių šachmatų finalinių varžybų vicečempionais. Komandos vadovė – kūno kultūros mokytoja Kristina Plūkaitė.

Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų finalinių varžybų nugalėtojais tapo Šiaulių miesto Juliaus Janonio gimnazijos komanda, trečią vietą laimėjo Plungės Senamiesčio mokyklos komanda.