Pirmadienis, gruodžio 17, 2018
Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Marijampolės autobusų parkas klesti ir plečia veiklą

Marijampolės autobusų parkas klesti ir plečia veiklą

 

Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda ir administracijos direktorius Karolis Podolskis apsilankė vienoje iš savivaldybei pavaldžių įmonių UAB „Marijampolės autobusų parkas“. Prie šios įmonės sausio mėnesį buvo prijungta Marijampolės autobusų stotis. Padaryta pertvarka daugeliui kėlė neramumų, kokia laukia šios įmonės ateitis: „Mūsų apsilankymo tikslas – pabendrauti su įmonės direktore ir įvertinti, kaip vyksta veikla šioms įmonėms susijungus,“ – sakė P. Isoda.

Kokie pokyčiai įvyko? Artimiausiu metu mažės išlaidos pastatų išlaikymui, nes bus parduotos buvusios autobusų parko administracinės patalpos, o visi darbuotojai persikels į autobusų stoties patalpas. Prailgintas siuntų darbo laikas – siuntas galima pristatyti ir atsiimti 5:30 – 22:00 val. Artimiausiu metu juridiniai asmenys galės užsisakyti siuntinių pristatymą į įmonę, o ateityje šią paslaugą galės užsisakyti ir gyventojai – siuntiniai bus pristatomi į namus, tad nereiks vykti į autobusų stotį. Įmonėje atestuoti darbuotojai vykdo autobusų remontą, įrengta plovykla, gamtinių dujų kolonėlė, kurioje dujos maišomos su vandeniliu ir užtikrinamas ekologiškumas.

„Džiaugiuosi šiuo sujungimu, jis naudingas ne tik pačiai įmonei, bet skirtumą turėtų pajusti ir marijampoliečiai. Sujungtose įmonėse gerokai efektyviau panaudojami žmogiškieji ir materialieji ištekliai, plečiama paslaugų kokybė ir asortimentas,“ – teigė įmonės direktorė Dalytė Venčkauskienė.

P. Isoda taip pat neslėpė susižavėjimo pakitusia įmonės veikla: „Profesionalus darbuotojų kolektyvas, sėkmingi veiklos rodikliai ir matomas spektras vietų, kurias dar galima tobulinti, leidžia manyti, kad ši savivaldybės įmonė tikrai turi šviesias perspektyvas, kelia sau aukštus kokybės standartus ir turi labai aukštos kokybės transporto paslaugas. Manau, kad artimiausiu metu mūsų autobusų parkas galės rinkoje kovoti su privačiomis rinkoje dominuojančiomis įmonėmis.“

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Žilinskienės nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.