Pagrindinis > Žmonės > Asmenybė > Gintautas Vieversys: žmogus, atsidavęs architektūrai

Gintautas Vieversys: žmogus, atsidavęs architektūrai

 

Architektas Gintautas Vieversys gimė 1963 m. Šiauliuose, po dvejų metų persikėlė į Marijampolę, mokėsi J. Jablonskio vidurinėje mokykloje (dabar – Rygiškių Jono gimnazija), baigė Vilniaus inžinerinį statybos institutą (dabar – Vilniaus Gedimino technikos universitetas, toliau VGTU) ir gavo paskyrimą dirbti į Kapsuko (dabar – Marijampolė) vykdomojo komiteto architektų grupę, kur „iškentėjo“ 3 metus ir 1989 m. įkūrė projektavimo kooperatyvą (tuo laiku tai buvo labai populiaru), po metų Vilniuje įkūrė UAB „Architektai ir planuotojai“, dvejus metus VGTU studentams dėstė architektūros pagrindus. 1994 m. teko sugrįžti į Marijampolę, kur kartu su a.a. Laima Tumyniene įkūrė IĮ „Laimos ir Ginto projektai“, o 2003 m. – UAB „Laimos ir Ginto projektai“, kur dirba ir kuria iki šiol.

Gintautas Vieversys yra realizavęs daugybę projektų ne tik Marijampolėje, bet ir visoje Lietuvoje. Laimėjęs I, II ir III vietas architektūros konkursuose Lietuvoje.

Su Gintautu kalbamės apie architektūrą, Marijampolę, J. Basanavičiaus aikštę, svajones ir ramybę. Jūsų dėmesiui – žemiau esantis videoreportažas (interviu).

Gintautą Vieversį kalbino Vytenis SKROBLAS

Autoriaus nuotrauka ir vaizdo įrašas.

 

Informacijos šaltinis:

http://www.marijampolesblogas.net/vytenio-blogas/asmenybe-gintautas-vieversys-zmogus-atsidaves-architekturai-video

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite